طراحي سايت

اطلاعات كامل در حوزه طراحي انواع سايت ها اعم از سايت شخصي ، شركتي ، فروشگاهي و ...

مدت درمان ارتودنسي ثابت

ارتودنسي ثابت

مدت درمان ارتودنسي ثابت

طول درمان ارتودنسي ثابت به طور متوسط 2 سال مي باشد ولي براساس نوع ناهنجاري بيمار و شدت مشكل مي تواند بيشتر هم بشود.

 

در طول درمان ارتودنسي ثابت از چه غذاهايي بايد اجتناب كرد؟
بيمار در هنگام دوره درماني ثابت نبايد غذاهايي با قوام سفت مثل ته ديگ، بلال، ميوه هاي هسته دار، زيتون و غيره را استفاده نمايد. در غير اين صورت براكت از دندان جدا مي شود كه مي بايست براكت جديدي براي بيمار چسبانده شود كه اين امر مي تواند باعث طولاني شدن زمان درمان و آسيب به دندان گردد. در اين دوره بيمار از نظر بهداشت، به مراقبت هاي خاصي نياز دارد تا از ايجاد تغيير رنگ و پوسيدگي در دندانها جلوگيري به عمل آيد.

ارتودنسي ثابت
مزايا و معايب انجام درمان ارتودنسي ثابت
دوره درمان در ارتودنسي ثابت طولاني تر است و به دليل قرار گرفتن دائمي روي دندان ها در دراز مدت و در اثر رعايت نكردن بهداشت دهان و دندان توسط فرد ممكن است دندان ها تغيير رنگ بدهند و اثر بريس ها بر روي دندان باقي بماند. همچنين در مدت استفاده از اين ابزار ممكن است فرد دچار مشكلاتي در خوردن و جويدن غذاها شود كه البته دردها موقتي است و پس از جا باز كردن سيم ها و بريس ها در دندان براي فرد عادي مي شوند.  از معايب ارتودنسي ثابت آسيب پذير بودن بريس ها و سيم هاي آن است كه در اثر جويدن و خوردن مواد غذايي سفت ممكن است بشكند. همچنين امكان اختلال در نحوه تكلم در طول دوره درمان وجود دارد. نكته آخر اين است كه به دليل استفاده دائمي ابزارهاي ارتودنسي ثابت ممكن است در طول درمان فرد احساس كند كه زيبايي ظاهري خود را از دست داده است.

به دليل اين كه در طول درمان ارتودنسي ثابت تعامل بيشتري ميان بيمار و دندانپزشك لازم است، بهتر است اين نوع از درمان را در مورد بيماراني به كار ببريم كه دوران كودكي و بلوغ را گذرانده و همكاري بيشتري را با درمانگر انجام مي دهند.

به دليل قوي بودن نيروي وارده از طرف سيم ها و بريس ها به دندان ها و قوس هاي فكي، ارتودنسي ثابت قادر است ناهنجاري هاي حادتري را رفع بنمايد و با وارد كردن فشار مناسب دندان ها را در رديف درست خود قرار دهد. افرادي كه داراي مشكلات شديد فك و نامرتب بودن دندان ها به شكل حاد هستند نيز كيس هاي مناسبي براي درمان ارتودنسي ثابت به شمار مي آيند.

به طور كلي محدوديتي براي اعمال درمان ارتودنسي ثابت براي افراد وجود ندارد و وظيفه تشخيص اين مسئله بر عهده ارتودنتيست درمانگر است.

لينك هاي مرتبط :ارتودنسي


ارتودنسي ثابت


ارتودنسي ديمون


ارتودنسي متحرك


ارتودنسي نامرئي


متخصص ارتودنسي


بهترين متخصص ارتودنسي


ارتودنسي لينگوال


رديف كردن دندان


مرتب كردن دندان

برچسب: ارتودنسي، متخصص ارتودنسي،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۵ مهر ۱۳۹۶ساعت: ۰۴:۰۶:۴۵ توسط:سميه موضوع: طراحي سايت

ارتودنسي چيست و بهترين زمان ارتودنسي چه زماني است؟

ارتودنسي چيست و بهترين زمان ارتودنسي چه زماني است؟

ارتودنسي

ارتودنسي چيست؟

ارتودنسي علم تصحيح روابط نامناسب فك و دندان و جفت و رديف كردن دندان هاي نامنظم است. درنهايت، با انجام ارتودنسي مشكلات مربوط به نظم، ترتيب و قرارگيري دندان ها در فك برطرف شده و فرد مي تواند با كيفيت بهتري غذا بخورد و از زيبايي بيشتري هنگام صحبت كردن و لبخند زدن برخوردار باشد.

بهترين زمان ارتودنسي چه زماني است؟

زماني كه ساختمان هاي صورت در حال رشد هستند، ارتودنسي راحت تر و ساده تر انجام مي شود و در زمان كمتري موفقيت بالاتري خواهد داشت. سن مناسب در دخترها قبل از ۱۳ سالگي و در پسرها قبل از ۱۵ سالگي است. اگر اين زمان سپري شود تصحيح روابط به زمان و انرژي بيشتري نياز دارد. البته در سنين بالا تر، بيشترين هدف درمان، مرتب كردن دندان ها و در سنين پايين تر بيشترين هدف درمان، رفع اختلالات فكي و تغيير چهره است. سن بيمار از اين نظر اهميت دارد كه به ما نشان مي دهد چه امكاناتي براي درمان در اختيار داريم.

آيا زماني براي پيش درماني در اختيارمان است يا خير؟ يا اصلا چنين درمان هايي ضروري است؟ آيا از فاكتور رشد مي توان كمك گرفت يا خير؟ تمام جواب ها به سن بيمار ختم مي شود؛ به همين دليل بيماران را از نظر سني دسته بندي مي كنيم. البته فراموش نكنيد كه تا زماني كه دندان در دهان است مي توان اين درمان را انجام داد و به قول معروف هيچ وقت دير نيست.

 

ارتودنسي

دوره درمان ارتودنسي چند سال است؟

درمان به طورمعمول حدودا يك سال ونيم تا ۲سال و نيم طول مي كشد، البته به دنبال آن براي حفظ روابط بين دنداني بايد تا مدتي از پلاك نگهدارنده استفاده كرد. همانطور كه گفته شد، مدت و زمان بستگي به نوع درمان و سن بيمار هم دارد.

 

درمان هاي ارتودنسي به چند صورت است؟

به ۲صورت: ۱. ارتودنسي متحرك ۲. ارتودنسي ثابت

روش ارتودنسي متحرك به طور معمول براي دختران از ۹ تا ۱۰ سالگي و براي پسران از ۱۰ تا ۱۱ سالگي مناسب است. همچنين درمان از طريق ارتودنسي ثابت براي دختران ۱۲ تا ۱۳ سالگي(به بعد) و براي پسران ۱۲ تا ۱۴ سالگي(به بعد) انجام مي شود.

 

لينك هاي مرتبط :

ارتودنسي
ارتودنسي ثابت
ارتودنسي ديمون
ارتودنسي متحرك
ارتودنسي نامرئي
متخصص ارتودنسي
بهترين متخصص ارتودنسي
ارتودنسي لينگوال
رديف كردن دندان
مرتب كردن دندان


برچسب: ارتودنسي، متخصص ارتودنسي،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۵ مهر ۱۳۹۶ساعت: ۰۳:۰۱:۳۷ توسط:سميه موضوع: طراحي سايت

صحافي

صحافي به عمل مرتب كردن و مجلد كردن اسناد و اوراق و گزارشات ميگويند كه از دير زمان در ايران انجام ميشده است ، در قرن 21 دستگاههايي به جهت صحافي توليد شده اند كه كار صحافي را با سرعت دقت و استهكام بيشتر و در مدت زمان كمتري (فقط در 80 ثانيه ) انجام ميدهند .

نوعي از دستگاههاي صحافي كه صحافي را براي شما با شكل و شمايل بسيار زيبا ايجاد ميكند و شمار را در ارائه اسناد خود به صورت حرفه اي  كمك ميكند دستگاه صحافي اكس آفيس است .

صحافي را فقط با دستگاه صحافي اكس آفيس به راحتي انجام دهيد .

 

براي اطلاعات بيشتر با دفتر فروش تهران در تماس باشيد :  02122378058 - 09364233545

آدرس وب سايت صحافي : www.xoffice.in


برچسب: صحافي، صحافي ارزان،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۲ مهر ۱۳۹۶ساعت: ۰۶:۱۹:۴۶ توسط:سميه موضوع: طراحي سايت

دستگاه صحافي اكس آفيس

دستگاه صحافي ابزاري است كه توسط آن ميتوانيد اوراق و گزارشات خود را فقط در 80 ثانيه صحافي كنيد ، بوسيله دستگاه صحافي اكس آفيس اسناد رسمي ، گزارشات ، پايان نامه ، جزوه ، رزومه خود را در جلدهايي رسمي و اداري با ظاهري شيك و زيبا آماده كنيد تا حداكثر تاثير گزاري را بروي مخاطبان خود داشته باشيد .

 

دستگاه صحافي را فقط از گروه اكس آفيس بخواهيد :

تلفن تماس دفتر فروش تهران :  02122378058 - 09364233545

آدرس وب سايت دستگاه صحافي : www.xoffice.in

 

دستگاه صحافي دست دوم


برچسب: دستگاه صحافي، اكس آفيس،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۲ مهر ۱۳۹۶ساعت: ۰۶:۱۹:۲۲ توسط:سميه موضوع: طراحي سايت

دستگاه صحافي

سلام

امروز ميخوايم دستگاه صحافي به شما معرفي كنيم كه بدون هيچ گونه كثيف كاري معمول در بحث صحافي اوراق و گزارشات شما را مجلد ميكند و ميتوانيد بدون هيچ دردسري پايان نامه هاي خود را با اين دستگاه صحافي مجلد كنيد . تمام اين عمليات را فقط در 80 ثانيه انجام ميدهيد و فارغ از صحافي سنتي همه چيز آماده در اختيار شما قرار ميگيرد .  

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۲ مهر ۱۳۹۶ساعت: ۰۶:۱۸:۵۵ توسط:سميه موضوع: طراحي سايت

دستگاه چسب گرم

دستگاه چسب گرم دستگاهي است كه توسط چسبهاي خاص كه قابليت حرارت دهي دارند صحافي شما را انجام ميدهد ، در گذشته دستگاههاي چسب گرم با كثيف كاري هاي بسيار و با امنيت كم صحافي را انجام ميدادند و همچنين با استهلاك بسيار بالا حاشيه سود كسبه صحاف را كم ميكردند اما امروزه دستگاه چسب گرم را وارد بازار كرده ايم كه صحافي را فقط در 80 ثانيه بدون كثيف كاري و بدون استهلاك براي شما انجام ميدهد.

دستگاه چسب گرم اكس آفيس براي مصارف خانگي ، شركتي ، دانشگاهي ، دفاتر فني ، كافي نت ها و ... مورد استفاده قرار ميگيرد كه به خاطر سرعت بالا و كيفيت بالاي صحافي چسب گرم بسيار مورد توجه قرار گرفته است .

ما در ادامه شما را با دستگاه چسب گرم اكس افيس بيشتر آشنا ميكنيم بدين منظور به اطلاعات زير مراجعه بفرماييد :

 

براي اطلاعات بيشتر با دفتر فروش تهران در تماس باشيد :  02122378058 - 09364233545

 

 آدرس وب سايت دستگا چسب گرمwww.xoffice.in

 

 

قيمت دستگاه چسب گرم


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۲ مهر ۱۳۹۶ساعت: ۰۶:۱۸:۳۵ توسط:سميه موضوع: طراحي سايت

دستگاه طلاكوب ديجيتال

دستگاه طلاكوب ديجيتال دستگاهي است كه توسط كامپيوتر طرحي را با رنگ طلايي بروي جلدهاي گالينگور شما چاپ ميكند كه اين كار باعث زيبايي و ارزشمند شدن محتويات آن مجلد خواهد شد .

دستگاه هاي طلاكوب مدلهاي مختلفي دارند كه هركدام معايب و مزايايي دارند به عنوان مثال در دستگاههاي طلاكوب دستي زمان زيادي صرف چيدن كليشه ها ميشود كه اين امر باعث كم شدن سرعت ميشود اما در عوض كيفيت كار بالايي را به شما ميدهد ، در دستگاه طلاكوب ديجيتال شما سرعت بالا اما ماندگاري كمي را روي كلمات طلاكوب شده داريد.

 

براي مشاهده مدلهاي مختلف دستگاه طلاكوب ديجيتال با ما در ارتباط باشيد :

براي اطلاعات بيشتر با دفتر فروش تهران در تماس باشيد :  02122378058 - 09364233545

 

آدرس وب سايت دستگاه طلاكوب ديجيتال : www.xoffice.in

 طلاكوب ديجيتال


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۲ مهر ۱۳۹۶ساعت: ۰۶:۱۸:۱۴ توسط:سميه موضوع: طراحي سايت

طراحي سايت با PHP يا ASP.NET :

طراحي سايت با PHP يا ASP.NET :
در صورتي كه قصد طراحي سايت داشته باشيد ممكن است اين سوال براي شما به وجود آيد كه بين زبان هاي برنامه نويسي تحت وب PHP و ASP.NET كدام يك را مي بايست انتخاب نماييد. PHP و ASP.NET هر دو جزو رايج ترين زبان هاي برنامه نويسي تحت وب در ايران هستند كه هر يك طرفداران و توسعه دهندگان مربوط به خود را دارد. جنبه هاي مختلف مقايسه طراحي سايت با php يا asp.net در زير بيان شده است.

از نظر قيمت


PHP بر پايه سيستم عامل لينوكس بوده و ASP.NET بر پايه سيستم عامل ويندوز و همانطور كه مي دانيد لينوكس به صورت كاملا رايگان عرضه مي گردد حال آنكه براي استفاده از ويندوز هزينه مربوط به فعال سازي مي بايست پرداخت گردد. هاستينگ هاي لينوكس معمولا نسبت به هاست هاي ويندوز ارزان تر بوده و معمولا با قيمت پايين تري ارائه مي گرددند. در كنار مسئله سيستم عامل، PHP به صورت كد باز عرضه مي گردد و اسكريپت ها و كدهاي رايگان بسيار بيشتري نسبت به ASP.NET براي آن وجود دارد و در صورتي كه قصد طراحي سايت خاصي را داشته باشيد معمولا اسكريپت هاي آماده و رايگان بيشتري براي استفاده نسبت به ASP.NET وجود دارند و همين مورد باعث قيمت پايين تر هزينه طراحي سايت PHP نسبت به ASP.NET مي باشد.

 


سرعت


با توجه به وجو كدهاي آماده و رايگان بيشتر براي PHP معمولا سيكل طراحي سايت با PHP به مراتب سريعتر از ASP.NET مي باشد و همچنين كد زني در PHP بسيار ساده تر مي باشد و وجود سيستم هاي مديريت محتواي رايگان و محبوبي نظير جوملا و وردپرس كار طراحي سايت را بسيار ساده و سريع مي سازد.

عملكرد


PHP معمولا تحت لينوكس، آپاچي و mysql مي باشد كه بهينه سازي بسياري براي ارتباط سريعتر اين سه انجام شده است كه باعث سرعت بالاي آن گرديده است و همچنين ASP.NET معمولا تحت ويندوز، IIS و MSSQL كه ارتباط و هماهنگي مناسبي با يكديگر دارند و تفاوت عملكرد PHP و ASP.NET نا محسوس مي باشد. موردي كه وجود دارد آن است كه فايل هاي سيستمي لينوكس عملكرد بهتري نسبت به فايل هاي NTFS ويندوز دارند و همين مورد باعث برتري عملكرد طراحي سايت PHP نسبت به ويندوز مي باشد.

ابزارهاي توسعه و كد نويسي


برنامه نويسان در طراحي سايت خود براي توسعه PHP معمولا از ويرايش گرهاي مختلفي استفاده مي نمايند حال آنكه توسعه دهندگان ASP.net معمولا با Microsoft Visual Studio كد نويسي مي نمايند. البته امروزه اكثر ويرايش گرهاي برنامه نويسي از PHP و ASP.NET به طور همزمان پشتيباني مي نمايند كه دو مورد از ويرايشگرهاي مطرح Dreamweaver، Notepad++ مي باشد.

 


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲ بهمن ۱۳۹۵ساعت: ۱۱:۰۹:۲۱ توسط:سميه موضوع: طراحي سايت

تستي

تستي


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲ بهمن ۱۳۹۵ساعت: ۱۰:۵۰:۳۰ توسط:سميه موضوع: طراحي سايت

طراحي وب سايت شخصي

طراحي وب سايت شخصي در 5 مرحله


طراحي وب سايت شخصي بسيار ساده مي باشد، در زير مراحل ساخت آن را بيان مي كنيم. سايت هاي شخصي پيچيده نيستند ومعمولا براي معرفي افراد ساخته مي شود و داراي صفحات اصلي، تماس، پروفايل، گالري و ساير صفحات لازم مي باشد. براي
طراحي وب سايت شخصي مي بايست مراحل زير را انجام دهيد.
طراحي وب سايت شخصي


انتخاب نام دامنه

نام دامنه, كه گاهي از آن به عنوان آدرس سايت ياد مي شود, اولين موردي مي باشد كه براي
طراحي وب سايت شخصي مي بايست به آن توجه نماييد. به عنوان يك قاعده كلي, مي بايست به محتواي صفحه سايت مربوط باشد, و همچنين مي بايست كوتاه و ساده باشد تا در ذهن به حاطر سپرده شود. انتخاب نام دامنه مناسب تاثير بسياري در رنكينگ سايت در موتورهاي جستجو خواهد داشت. شركت هاي بسياري براي ثبت دامنه وجود دارند .مقالات دامنه شما را در انتخاب نام دامنه مناسب ياري خواهد نمود.
طراحي وب سايت شخصي رايگان

انتخاب وب هاستينگ


انتخاب هاست مناسب تاثير بسياري در موفقيت وب سايت شما خواهد داشت. وب هاستينگ به شما فضاي ارائه مي نمايد كه اطلاعات سايت خود را در آن بارگذاري نماييد. موارد مهمي در انتخاب هاستينگ وجود دارد ولي هاست مناسب براي
طراحي وب سايت شخصي فضاي زيادي هم از نظر فضاي ديسك و هم پهناي باند احتياج ندارد و مهمترين مسئله آپتايم هاست مي باشد.
طراحي وب سايت شخصي ارزان


ظاهر و لايه بندي سايت


تاثير رواني تصاوير در محيط وب از متون بيشتر مي باشد. رنگ ها، فونت ها و تصاوير و قالب سايت اطلاعات خاصي را به كاربر سايت مي دهند. براي طراحي مناسب سايت شركت خود فقط نبايد به قالب مورد علاقه خود و علاقه منديهاي خود تكيه نماييد بلكه مي بايست ويژگي هاي لازم براي ايجاد كردن حس لازم در كاربر را به دقت انتخاب نماييد. تمامي رنگ ها، فونت ها، تصاوير سايت و قالب شخصيت سايت را معرفي مي نمايد. و همچنين هدف اصلي سايت مي بايست مشخص باشد كه در
طراحي وب سايت شخصي لحاظ گردد. فقط كافي نيست كه ظاهر سايت مناسب باشد بلكه سايت مي بايست كاربر پسند باشد و دسترسي به اطلاعات ساده باشد.


محتواي سايت

طراحي وب سايت شخصي استاد

زماني كه قالب سايت را انتخاب نموديد, زمان آن رسيده محتواي سايت را در آن بارگذاري نماييد. محتواي صفحه اصلي بسيار مهم است زيرا اولين صفحه اي است كه معمولا كاربر مشاهده مي نمايد. محتواي صفحه اصلي در
طراحي وب سايت شخصي مي بايست هدف اصلي از سايت را به طور واضح نمايش دهد. همچنين مي بايست كاربر را به راحتي به اطلاعات درخواستي در صفحات داخلي سايت انتقال دهد. محتوا مي بايست با كيفيت باشد و از تلفيق متن و تصاوير ايجاد شده باشد.

بدست آوردن بازديد كننده


داشتن سايتي كه كسي نتواند آن را بيابد مورد مناسبي نيست, و همچنين بازديد كنندگان آن به آن مراجعه مجدد ننمايند. سئو (بهينه سازي سايت) مي بايست در
طراحي وب سايت شخصي لحاظ گردد. نام دامنه و محتواي سايت در نمايش آن در موتورهاي جستجو تاثير دارد. بهتر است براي پياده سازي سايت خود از يك متخصص سئو كمك بگيريد. ممكن است غفلت از اين مرحله تمامي زحمات شما را در پياده سازي سايت بر باد دهد.


انواع ديگر طراحي وب سايت


طراحي وب سايت آموزشي
طراحي وب سايت انتشارات
طراحي وب سايت پزشكي
طراحي وب سايت تبليغاتي
طراحي وب سايت خبري
طراحي وب سايت خدماتي
طراحي وب سايت رستوران
طراحي وب سايت شخصي
طراحي وب سايت شركتي
طراحي وب سايت علمي
طراحي وب سايت فروشگاهي
طراحي وب سايت گردشگري
طراحي وب سايت هنري
طراحي وب سايت صنعتي


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۶ آبان ۱۳۹۵ساعت: ۱۲:۰۵:۵۰ توسط:سميه موضوع: طراحي سايت

چت باکس


صفحات وبلاگ

[ ۱ ][ ۲ ]

RSS

POWERED BY
sitearia.ir