طراحي سايت

اطلاعات كامل در حوزه طراحي انواع سايت ها اعم از سايت شخصي ، شركتي ، فروشگاهي و ...

طراحي وب سايت فروشگاهي

مقدمه طراحي وب سايت فروشگاهي


طراحي وب سايت فروشگاهي


طراحي وب سايت فروشگاهي و استفاده از بازار اينترنت امروزه يكي از روش هاي نوين فروش محصولات مي باشد. فروشگاه هاي اينترنتي انبار فيزيكي ندارند و حتي كالاهاي غير فيزيكي مثل كارت شارژ و ... را به فروش مي رسانند. به تازگي اين گونه سايت ها در ايران مورد توجه زيادي قرارگرفته اند و اكثر مشتريان به خصوص قشر جوان جامعه ترجيح مي دهند كه به صورت الكترونيك كالاي خود را خريداري نمايند.


 


توضيحات مهم طراحي وب سايت فروشگاهي


طراحي وب سايت فروشگاهي ارزان


طراحي وب سايت فروشگاهي به مانند ايجاد نمودن فروشگاه در بستر اينترنت مي باشد و مي بايست به مانندن چيدمان قفسه هاي فروشگاه و قرارگيري محصولات پر اهميت باشد. كاربران پس از ورود به سايت فروشگاه اينترنتي محصولات و خدمات ارائه شده را مشاهده مي نمايند پس از انتخاب محصولات و قرارگيري در سبد خريد صورت حسابي به منظور پرداخت براي كاربر فراهم مي آيد و به درگاه پرداخت ايننترنتي هدايت مي شود. تمامي مراحل فروشگاه اينترنتي به مانند فروشگاه فيزيكي مي باشد.


 


امنيت در بستر طراحي وب سايت فروشگاهي


 


قيمت طراحي وب سايت فروشگاهي


 


طراحي وب سايت فروشگاهي اينترنتي به معناي تجارت اينترنتي مي باشد. با گسترش اينترنت و دسترسي پذيري آسان آن، ورود به كسب وكار اينترنتي و توجه به اهميت آن غيرقابل انكار شده است. استفاده از درگاه هاي پرداخت اينترنتي وسيستم هاي رمزگذاري وتمامي موارد امنيتي دربستر طراحي وب سايت فروشگاهي مي بايست لحاظ شود. استفاده از پروتكل هاي امنيتي به منظور برقراري امنيت براي اطلاعات حساب كاربران در فروشگاه اينترنتي الزامي مي باشد.


 


نكات طراحي وب سايت فروشگاهي اينترنتي


 


آموزش طراحي وب سايت فروشگاهي


طراحي وب سايت فروشگاهي  اينترنتي به مانند چيدمان قفسه هاي يك فروشگاه مي باشد. چگونه محصولات وخدمات خود را به بهترين نحو براي كاربران به نمايش بگذاريم. استفاده از كاتالوگ و نماهاي گرافيكي زيبا از محصولات، بيان خصيصه هاي محصولات، قيمت و حتي مقايسه اي با ديگر محصولات مشابه بسيار كارآمد خواهد بود. در فروشگاه اينترنتي فروشنده وجود ندارد تا خريدار را راهنمايي نمايد فلذا تمامي اطلااعات لازمه را در بستر طراحي وب سايت فروشگاهي لحاظ نماييد.


 انواع ديگر طراحي وب سايت :


طراحي وب سايت آموزشي


 


طراحي وب سايت انتشارات


 


طراحي وب سايت پزشكي


 


طراحي وب سايت تبليغاتي


 


طراحي وب سايت خبري


 


طراحي وب سايت خدماتي


 


طراحي وب سايت رستوران


 


طراحي وب سايت شخصي


 


طراحي وب سايت شركتي


 


طراحي وب سايت علمي


 


طراحي وب سايت فروشگاهي


 


طراحي وب سايت گردشگري


 


طراحي وب سايت هنري


 


طراحي وب سايت صنعتي


برچسب: ،
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۳ آبان ۱۳۹۵ساعت: ۱۲:۰۲:۲۹ توسط:سميه موضوع: طراحي سايت

چت باکس


صفحات وبلاگ

[ ]

RSS

POWERED BY
sitearia.ir